telefon

Doku Medikal | Beybi | Betasan | Ilgaz | Mey | Riester | Omron | Tıbbi Malzeme Sağlık Araç ve Gereçleri

TürkçeEnglish
Doku Medikal, Doku Tıbbi Malzeme Sağlık Araç ve Gereçleri Ltd.Şti'nin bir alt kuruluşudur...
19 Haziran 2018, Salı

Hakkımızda - Kurumsal

binaDegerli Müşterilerimiz,

Sektöründe öncü firma olmayı hedefleyen Doku Tıbbi Malzeme 1999 yılından itibaren genç ve dinamik enerjisiyle medikal sektöründe faaliyet göstermektedir. Dünyanın önde gelen firmalarının ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirmektedir. Türkiye'de lider bir kuruluş olma gayretindeyiz bu çabalarımız sayesinde geçmişten günümüze medikal alanda gelinen yolda tek kullanımlık sarf malzeme satışında kaliteden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamız, sağlık sektöründe önce insan ve istikrarlı fiyat ilkesinden ödün vermeksizin bugünün teknolojisini ve uluslararası standartları müşterilerine sunmaya devam ediyor. Ve sizlerden bize yansıyan güvenle kontrollü ürün satışı, geniş ürün yelpazesi, üstün kalite anlayışı, hızlı servis ağı ile farklılaşma ve sürekli gelişmeyi hizmet olarak sunuyor. Bu yolda hizmet verdiğimiz özel hastanelere, resmi kurumlara, eczane ve firmalara, bayisi olduğumuz ürünlerde meydana gelen aksaklıkların derhal ve koşulsuz giderilmesi için eğitimli ve donanımlı kadromuz ile her an ulaşma amacını güdüyoruz.

VİZYONUMUZ

Kendi sektöründe lider bir firma olmak ve buraya adım adım ulaşabilmek için, kaliteli hizmet standartlarına ulaşmaktır.

MİSYONUMUZ

Kar ve eğitilmiş personel fikrinden hareketle, hedefimiz ve felsefemiz mutlak müşteri memnuniyeti, dürüst ve hızlı çalışma sloganı etrafında birleşmektedir. Doku Tıbbi Malzeme; yeniliklerle sarf malzeme satışının lideri olmasının ötesinde, medikal sektörünün geleceğini belirleyen lider kuruluş olma hedefindedir.

Doku Medikal, geniş bir ürün yelpazesine sahip, referansları ile kalitesini ispatlamış bir kuruluştur. Satışını yaptığımız ürünlerin markalarını aşağıda görmektesiniz.

beybi betasan ilgaz
mey omron riester