Tükendi Gaitada Gizli Kan Kaset Testi 25 Lik

Gaitada Gizli Kan kaset testi, insan gaitasında gizli kanın kalitatif olarak saptanmasına yönelik tanı aracı olarak kullanılır.

 
Kolorektal kanser hem kadınlarda hem de erkeklerde en sık görülen üçüncü kanser tipidir. Bununla beraber, kolorektal kanser vakalarının %90'ından fazlası 50 yaşının üzerindeki insanlarda görülür. Eğer kolorektal kanser erken teşhis edilirse, %90 oranında tedavi edilebilir.
 
Erken safhalarda kolorektal kanser herhangi bir semptom göstermez.  Erken safhalardaki kolorektal kanserin tespitinde tarama testleri çoğu zaman tek yol olarak görülmektedir. Amerikan Kanser derneği 50 yaşın üzerindeki kadın ve erkeklerin kolorektal kanser için test yaptırmalarını önermektedir.
Gaitada Gizli Kan testi gaitada gastronintestinal bozukluklar ile ilişkili olan kanı tespit eder. Kolorektal kanserin gaitada gizli kan testi ile erken teşhisi ve uygun tedavinin uygulanması ile gözlenebilir seviyede kolorektal kanserden ölüm oranını düşürecektir.
 
Paket İçeriği:
 
Gaitada Gizli Kan test cihazı, nem alıcı olarak silika jel keseciği, numune alma cihazı
 
Hassasiyet:
 
Laboquick gaitada gizli kan testi numune içerisinde 50ng/ml insan hemoglobinini (hHB)  tespit edebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gaitada Gizli Kan Kaset Testi 25 Lik

Ücretsiz Kargo

100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerlidir.

  • Marka: Laboquick
  • Ürün Kodu: MG 10237
  • Stok Durumu: Tükendi

Etiketler: Tıbbi, Sarf, Malzemeler, Tıbbi Sarf Malzemeler, Gaitada, Gizli, Kan, Kaset, Testi, Lik, Gaitada Gizli Kan Kaset Testi 25 Lik